| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bolí to, ale život jde dál

moje mimi bylo "vymodlené", protože ani početí nešlo tak jak by správně mělo. Všechno bylo v pořádku, žádné špinění, krvácení, vůbec jsem nevěděla, že se něco takového může stát. Nikdy jsem o tom neslyšela. Měla jsem strach z potratu, toho klasického, ale tohle mě nenapadlo. Byl to pro mě šok, když mi to lékaři sdělili. Také jsem byla na revizi a z narkózy jsem se probrala s velikým brekem-ani jsem o tom nevěděla. Moc jsem se trápila, tělo se brzy zhojilo, ale v srdíčku šrám zůstal. O půl roku později jsem otěhotněla znovu, bohužel jsem pro prasklou cystu a torzi vaječníku musela podstoupit operaci a mimísek se s tím zásahem nevyrovnal. Zkusila jsem si tentokrát potrat klasický. Asi jsem už byla připravená na vše a tak jsem to vnímala jako něco co se ani neděje mě, něco na co se jen dívám.
Potom následovaly inseminace a umělá oplodnění. A nic. Dalším krokem byla adopce. A tři měsíce po přijetí holčičky jsem otěhotněla. A nyní mám dvě holčičky. Jsem šťastná. Ale na dva mimísky, kteří se nemohli narodit, stále vzpomínám.
Chci tě tímhle povzbudit. Přeji ti hodně štěstí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.