| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bolí to, ale život jde dál

Téměř stejný příběh se mi stal na jaře roku 2006. Také dva proužky na těhotenském testu, velká radost - moje první těhotenství. Na UTZ byl vidět gestační váček, dle PM 6.týden. Doktorka mně objednala za 3 týdny, že to už bude srdeční akce.
Ale já měla pořád takový divný pocit - žádné příznaky, žádné nevolnosti, pnutí prsou, nic. jako bych ani nebyla těhotná. Tak nějak jak kdybych to tušila...
Asi za dva týdny jsem začala mírně špinit, nic velkého. Ale hodně jsem se lekla a manžel mně vzal do nemocnice na pohotovost. Tam zjistili, že je plod malý, velikost vůbec neodpovídá 8.tt ve kterém bych měla být a ani srdeční akce nebyla vidět. Navíc už se plodové vejce začalo odlučovat od děložní výstelky, takže byl diagnostikován zamklý potrat. Ještě udělali kontrolu druhý den ráno, ale nic se nezměnilo a já šla na vyčištění dělohy. bylo to velmi smutné, ale jak říkám, tak nějak jak kdybych to celou dobu tušila, že není vše jak má být.

Po 4 měsících, které tedy byly nejdelší v mém životě, jsem znova otěhotněla. A vše bylo hned od začátku jiné - pořád mi bylo špatně, byla jsem unavená, točila se mi hlava - prostě klasické těhotenské příznaky. A vše bylo v pořádku. Narodil se nám zdravý synek Filípek, nyní jsou mu dva roky a my čekáme druhé děťátko.

Takže doufej v lepší zítřky a za rok už třeba budeš chovat svojeho malého broučka. Přeju ti moc štěstí, časem to přebolí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.