| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Můj porod s maliníkem

Ahojte, moje zkušenosti jsou takové, že první porod byl vyvolávaný, přišel mi hrozný ale stále jsem to zlehčovala, že to přecejenom není tak strašné... Druhý porod proběhl přirozeně bez jakýchkoli medikamentů a zásahů, byl velmi rychlý, bolesti absolutně v pohodě zvladatelné, místo tlačení jsem brzdila :-) Je sice pravda, že proběhl 15 měsíců po tom prvním, takže proto byl asi lehčí, ALE tentokrát jsem už věděla, že existuje nějaký maliníkový čaj, pila jsem od 37. týdne nejprve poctivě, pak jsem to trochu flákala, ale v den porodu, kdy jsem si myslela že mám poslíčky a chtěla jsem tomu trochu pomoct, jsem vypila 4 hrnky, kromě toho jsem vyzkoušela i další babské rady - trocha červeného vína, koupel, skořicový čaj, sex... A zbralo to! Možná, že to byla fakt jenom náhoda, možná, že jsem měla lehký porod díky něčemu úplně jinému, ale, myslím si, že určitě stojí za to alespoň to vyzkoušet! Přeji pohodové porody a zdrvá krásná miminka!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.