| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bolí to, ale život jde dál

Ahojky,Ja mela taky prvni tehotenstvi zamlkle,byla jsem ve tretim mesici.Chodila jsem taky kazdy tyden na kontrolu nebot jsem to take zjistila moc brzy.Porad nic nerostlo pak byla videt jen tecka a nakonec mi dr. rekl ze neni srdecni ozva.Bylo to hrozne proste sok.Mylo to necekane tehotenstvi a byli jsem radi a stastni a kdyz mi rekl dr. tuto spatnou zpravu myslela jsem ze to nezvladnu.Hned me poslal do nemocnice tam mi udelali revizi delohy a ikdyz to miminko nebylo velke, po probrani jsem se take citila prazdna.Manzel me hodne podrzel tehdy i pak u dalsich nevydarenych (tentokrat uz planovanych) tehotenstvi.Celkem jsem byla tehotna 3x.A ted si uz dva roky davame klid.Dr. nevedi proc se mi to deje.Ja se bojim dalsiho tehotenstvi neb naposledy me odvezla rychla.Mam pocit ze bych dalsi potrat nezvladla.Prosim poradte mi jak to mam prekonat.Kdyz bych spinila da se neco delat abych o miminko treba neprisla?Dr. me vzdy vysetrili a bud to bylo uz spatne nebo me poslali domu ze je to vse dobre.A za par dnu byl tomu konec.Brala jsem leky na udrzeni dufaston.A prave u tretiho jsem brala i na redeni krve leky a stejne to dopadlo spatne.Nevim co mam delat.Vim ze mi nikdo nezaruci "tak a ted uz vam to vyjde" to ja vim.Ale jak se mam hodit do klidu a verit ze to vyjde.Verila jsem trikrat a nic.PROC???A nikdo mi nedokaze rict proc vsichni rikaji vysledky jsou v poradku.Diky mejte se...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.