| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Úklid dětského pokoje

Tak, abych řekla pravdu u nás je to jak přes kopírák náš Jakub, který je dostatečně starý na to aby věděl, že trička se necpou za postel a ani zpět do skříně, se chová jak malý kluk, kterému je 13. Jenomže je mu 20. Pak jde na scénu mladší syn Sebastián tomu bylo teď 16 a ten popis hádky jak kdo komu co sebral, a kdo co komu schoval.........ten popis znám důvěrně. Existuje v momentě uklízení dalších milon otázek a nějakých výmluv, ketré mají jistou přednost před uklidem. No ale, když to venmu kolem a kolem tak jsem doma NĚKDO !!!! Protože někdo uklidí, někdo vynese koš, někdo zajde s Vikaču a Melkec ven. Protože v pslední fázi jsem chtěla přece Yorkshírky já. Takže je na mně abych se o vše opět postarala. V momentě onoho zmíněného úklidu....se začínají dít divy, protože trička vyžehlená den před tím se okamžitě ocitnou v koši na prádlo s tím že to bylo špinavé, a v tom případě je třeba zaznat, že kam jinam než do prádelního koše patří! Je asi hrozně těžké vzít ten komín triček a dát je do skříně ono pro větší rychlost úklidu je jednoduché to sebrat a fláknout do prádla. Někdo to vypere zase, že? Druhá věc je ta, když to zjistím, že se tam včerejší žehlení nachází v tom prádle.....tak je u nás v momentě uklizeno, ale tak že ti dva hrdinové nemají v čem chodit......protože to letí z OKEN!!!!! A je mi jedno, že si sousedi budou povídat to či ono! A nazávěr, když si ještě něco dovolíte říct...těm pubescentům tak slyšíte sykavky, a různé jiné zvířecí zvuky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.