| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Těhotenský test a jak vlastně funguje


Ahojky Holciny,
moc Vam dekuji za vsechny tyhle rady a postrehy. Ja bych se s vami chtela poradit o mem "problemu". Tak abych vam to trosku priblizila. Po vysazeni HA [pred 7 mesici] jsem mela cyklus obvykle mezi 33-44 dni. Posledni jsem dostala 31.8. Pak jsem 12 den cyklu ovulovala[ potvrdil to hlen, teplota ,cipek i OV test] Takze jsem se tulili. Vse vypadalo super. Prsa mi asi po 10 dnes desne nabehla. Byla citliva[ az bolestiva] a to nejen ze stran jako pri PMS, ale cela okolo vcetne bradavek. Casto mi nebylo dobre od zaludku[ ale nezvracela jsem]-asi nejaka vyroza...obcas jsem brecela kvuli prkotinam...No, byla jsem stastna. Skutecne jsem si myslala, ze mi tam roste drobecek.Ale... vcera rano jsem se probudila a prsa uz nebolela tolik.Stale jsem se necitila dobre[ hlavne pri jizde autem]a odpoledne jsem si zjistila v hlenu trosicku spineni[takove to nahnedle jako kdyz zacina menstruace -ten pred signal]cela zklamana jsem si vzala tampon. Ten byl trosicku spinavy[omlouvam se za ten popis!!!], ale pak uz nic!!!!Teploty mam stale vysoke bez poklesu. Prsa jsou stale cytliva, ale uz ne tak hrozne. Holky, prosim poradte mi. Mel nekdo podobny zazitek? Tehotensky test jsem si delala 28 DC ale byl negativni.Dnes jsem 30DC. Myslite, ze to spineni mohlo znamenat uhnizdeni vajicka? Ci to uz je prilis pozde kdyz ovulace probehla 12 DC. Ja nevim.Tohle cekani, ja si ani neumim predstavit vasi bolest, vy ktere se uz snazite vic nez pul roku. Holky drzim vam palecky, at se to aspon nekomu z nas podari a tem kterym se jiz "zdarilo" hodne stesti, a at si to uzijete v co nejvetsi pohodne!A prosim, pokud budete mit casek, poradte mi, co si o tom myslite. Moc dekuju, Michala

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.