| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Čím chci být, až budu velká

Petru, trapně Ti být nemusí. Já si také poslední dobou říkám, že bych měla méně sedět u Rodinky a třeba se něco učit, ale pak se na to vykašlu s tím, že se mi MOMENTÁLNĚ CHCE sedět u Rodinky. Právě jako teď. Chtěla jsem jít s dětmi ven, ale syn místo toho usnul, mám tu práce jak na kostele, ale řekla jsem si, že si těch pár minut u internetu neodepřu.
Včera mě velmi pobavila moje maminka, když mě sledovala, jak od dětí a domácnosti odbíhám k internetu a zeptala se mě: "A to si s někým píšeš? A k čemu je to dobré?" Nezabíhala jsem do detailů, jen jsem jí řekla, že je to v podstatě podobné, jako kdybych si s někým povídala. Stejně ale u Rodinky sedím nejraději, když děti spí a já jsem tu jinak sama a nemusím nikomu nic vysvětlovat :-).
Před narozením druhého synka jsem chodila do jazykovky. Jednou jsem někomu říkala, že jsem se chystala jít psát úkoly, ale pak jsem raději šla ven, protože se mi MOMENTÁLNĚ CHTĚLO jít ven a ne psát úkoly. (Snažím se nazývat věci pravým jménem a ne se za něco schovávat.) A pak jsem se musela sama sobě začít smát, protože mi přišlo, že mluvím, jako kdyby mi bylo 10 a ne přes 30 :-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.