| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Čím chci být, až budu velká

Bell, já chápu, že ten článek je nadsázka. Ale ony si jsou tvé články podobné jako vejce vejci, takže já osobně už od pousmání přecházím k povzdechu. Mám několik návrhů:

1) Přestaň si zdůvodňovat, co všechno nemůžeš jako ta roztomile nepraktická bohémka dělat, a udělej si řidičák, jinak tě nikdo nezaměstná.
2) Rovněž tak si přestaň libovat v té poloze viktoriánské bledničkové hrdinky rozložené na sofa, protože to je jenom takové literární pojmenování pro lenost a člověka tahle záliba značně paralyzuje (jako jogínka to určitě víš).
3) Zkus napsat i něco jiného než nadsazené postřehy matky na RD, které jsou založené stále na stejné poloze, stejných pointách a stejném jazyce, ať máš nějaké reprezentativní portfolio k předložení, pokud by ses chtěla ucházet o místo v médiích (a to bys podle mě mohla, určitě bys na to měla).
4) Prostě se trochu zmáčkni. A třeba začni práci tam, kde si myslíš, že "už nikdy více". Ono se něco přijatelnějšího vyloupne, ale nejspíš tě to nepotká, když budeš jen bědovat na tom viktoriánském sofa. Už SEŠ velká, o nic menší nežli tvůj muž, kterej nejspíš nemůže přemýšlet, jestli se v práci našel nebo nenašel, protože prostě někdo rodinu živit musí.

Tolik čtenářka, která sice dle svého mínění má smysl pro humor i nadsázku, ale už by si ráda od tebe přečetla i něco jiného, nového, svěžího... Tak tě ve svém zájmu žene z toho sofa. Doufám, že tu upřímnost rozchodíš :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.