| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Čím chci být, až budu velká

Tak u mě ten přelom nastal ve 3.třídě (9 letech). Bylo to ale spíš dané okolnostmi. Když mi bylo 8 a bráchovi 3, tak šla moje maminka do práce na 6 hodin denně. V těch 8 letech to pro mě bylo tak akorát. O rok později jsme se přestěhovali, rodiče se rozvedli a maminka s námi zůstala sama. Naštěstí jsem si v té době ty minimálně 2 hodiny denně o samotě VYCHUTNÁVALA. Zároveň jsem si to ale vyčítala a měla pocit, že maminku určitým způsobem zrazuju. (Legrační.) O 5 let později maminka onemocněla a šla do invalidního důchodu. I když spolu máme krásný vztah, tak kombinace dospívající dítě potřebující soukromí versus vážně nemocný rodič téměř neustále se zdržující doma byla těžká pro nás pro všechny. Do toho se ještě přimotaly problémy s dalšími příbuznými, měla jsem tehdy (asi i částečně neoprávněný) pocit, že všichni se zajímají jen o to, jak to mají těžké oni, ale to, jak je bráchovi a mně, celkem nikoho netrápí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.