| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Čím chci být, až budu velká

Bellano, ještě nikdy jsem ti asi nic nenapsala, ale vždycky mě to cuká. Moc ráda čtu to co píšeš, zhltnu to a velmi často v tom vidím sebe. Já také dokážu mít takovou hlubokou sebereflexi, nehledám radu, zvlášt ne takovou jak mi vyzněla ta od Kopřivy Dvoudomé typu nestěžuj si a běž něco dělat. Věřím, že si potřebuješ chvilku postěžovat, ulevit si, že si tímhle psaním i čistíš hlavu, je to taková psychoterapie co pomáhá. Taky si myslím, že až přijde ten tvůj pravý čas, tak práce přijde, najdeš ji, nebo si najde ona tebe. Pro mě nejsi vůbec žena která by zapadla v davu. Jsi vyjímečná a mě třeba tvoje články dost pomáhají. Podle reflexí na tvoje psaní od ostatních bych řekla, že nejsem jediná. I kdybys už byla po zbytek života ženou v domácnosti, pro mě tohle tvoje psaní má hluboký smysl, fakt jsi mě oslovila. A tahle diskuse má konečně po dlouhé době opravdu úroveň, zaznělo tu dost zajímavých názorů. Já mám teď osmiměsíčního chlapečka, mateřské ještě hodně před sebou, ale protože mám zítra 32 narozeniny, tak dneska dost bilancuju. Měla jsem vyjímečnou kariéru ve specializované profesi, ale protože jsem pracovala s těžce nemocnými, umírajícími a starými lidmi, tak jsem stihla pět let po škole úúúplně vyhořet, na dno jsem se dostala. Tak je teď pro mě MD opravdovým odpočinkem. Nevím co budu dělat až se vrátím do práce. Všechno to z čeho mám atestaci jsem úplně zapomněla a nevím, zda ještě někdy zvládnu pracovat s takovým utrpěním. Jsme příjemně zabezpečení a tak si práci hledat nemusím, teda ne pro peníze. Něco ale dělat musím, přece nebude můj život prázdný, k něčemu tu na světě určitě jsem. Zatím jsem alespoň začala přednášet maminkám na MD a občas pracuju s dětmi. A moc se mmi líbí názor který tu zazněl, maminky, které pochybujete a bilancujete- to dělají hlavně inteligentní lidé, tak směle do toho, vy máte na trhu práce určitě místo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.