| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Čím chci být, až budu velká

Milá Bellano,
myslím, že byste mohla zkusit jednoduché.Pomocí svých pocitů se řídit.Tedy -kam jít. Co je " to dobré pro mě". Kde je tedy ta cesta pro mě?? Opakuji - jen podle svých pocitů - kladných - poznáte- SEBE - a to, co POTŘEBUJETE. Co tedy potřebuje vlastně vaše duchovní já, či jak nazvat vaši duši. Nejsem vůbec v nějaké sektě, či církvi, či co. Jsem psycholožka, která má letitou praxi státní a léta i soukromou v Brně, Komíně, Podlesí 13, to´t adresa.Není to důležité, jen pro identifikaci.
Velice mě ten Váš příběh zaujal. Určitě jste vnímavá osoba, které jde o " pravdivý život se svým vnitřním založením" . To Vám schvaluji, ať je to to založení jakékoliv. Je lepší si to vše o sobě uvědomit, než předestírat. Každý ale máme obrany proti tomu, v nás ne moc dobrému. Je to obvyklé, my psychologové v tom lépe jen čteme.Vy, co přijdete, jen lépe nám napovídáte. Jedinečně!!!
tak bych se snažila s nějakým psychologem přijít věci na ten " vtip" - kde je prostě " zakopaný pes".Zdravim

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.