| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Těhotenský test a jak vlastně funguje

Ahoj Peťo,
nezoufej, ještě je moc brzo na test. Popravdě když jsem čekala poslední tetu, tak jsem měla takové ty typické bolesti. A nepřišla. I sestřička u pana doktora mě pěkně mistifikovala, protože mi tvrdila že už čtvrtý den po vynechání test jasně prokáže jestli ano nebo ne. Ukázal ne. Už jsem byla objednaná k tomu, abych dostala injekci na vyvolání tety. Ale naštěstí pan doktor zkusil ultrazvuk. Ještě tam nic nebylo vidět, ale říkal že to nevypadá jako zaražený cyklus. A za čtyři dny už tam byl vidět malinky bobišek.

Teď mám trochu problémy, bolí mě průdušky když dýchám, ale všichni moji doktoři mají teď dovolenou. Gynekolog se mě musel zříct, kvuli tomu že mám cukrovku a musím jezdit na kliniku do Olomouce, jenže tam nemůžu, protože ještě nemám papíry od diabetoložky, ta má dovolenou a obvodačka je taky na dovolené. Tak tu sedím v práci a snažím se přemáhat k práci. Po ránu je mi pěkně šoufl a koncentrace na práci taky nestojí za nic. Dneska jsem měla jet na tři týdny do Německa. Tady ti vedoucí lidi asi vůbec nemají rozum. Nestačí jim, že mám problémy s cukrovkou. Prostě mě tam pořád chcou posílat. Jde o to že nejde o žádnou super práci. Jde o to samé co dělám tu. Jenže se tam bydlí ve sklepě a podmínky jsou strašné. Nehledě na to, že tam jsou samí chlapy. Před třema týdnama se za mě přimluvila kolegyně, tak tam musela jet místo mě. Včera se vrátila a už mě tam zase posílají. Neumím německy ani slovo. A s angličtinou se tam prý se mnou nikdo bavit nabude. A řict jim, že čekám miminko nemůžu, protože nemám ani průkazku. Prostě bych se na to nejraději vyprdla, zůstala doma a odpočívala. No uvidíme jdu ve čtvrtek k diabetoložce, tak snad se dají věci trochu do pohybu.
Díky že jsem se vám mohla vypovídat. Iva

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.