| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nejčastější mýty o kojení I


Moje první dítě taky trpělo hodně na koliky. Ale většinou se zklidnila u prsu, takže mi u prsu visela téměř nepřetržitě - v noci jsme kojili v leže-u mě v posteli, na procházkách v šátku, kočárek jsem tak do půl roku prakticky nepoužívala. Pila jsem čaje s fenyklem, jedla laktobacily a osvědčilo se mi nejíst nic sladkého (kromě vynechání luštěnin, česneku, květáku, vejce jen v miminálním množství). Celkem fungovaly kapičky Sab simplex - kápnula jsem jednu, dvě kapky na prso před kojením,když už přestávalo fungovat zklidňování nasáváním a tulením. Ale snažila jsem se jejich používání minimalizovat - konzervant kyselina benzoová, kterou obsahují, mi nepřipadá pro mimi ideální. Od pátého měsíce se to začalo zlepšovat s tím, jak byla pohyblivější - jednak bříško bolelo míň a jednak jí dlohé nasávání začalo nudit. S příkrmy - mrkvička, rýže a tak - jsme začali v osmi měsících a kojila se do věku 3,5let (mezi 16. a 19.tým měsícem jsem postupně zrušila noční kojení a ve dne jsem zavedla 3h intervaly, ve dvou letech jsme začali kojit jen 2x denně a začala jíst jogutry a ve třech letech 1x denně). Pak přešla na normální mléko, fázi nutrilonů a lahviček jsme přeskočili. To jen tak pro inspiraci při dalším mimi. Ale každému vyhovuje něco jiného. Přeju štastný výběr vlastní cesty.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.