| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nejčastější mýty o kojení I

Naprosto souhlasim s nazorem, ze kojeni rozhodne neni pro kazdou maminku. Nekdy je to proste takovy stres, ze vztah matky-ditete by dalsimi pokusy o kojeni vice trpel nez cokoli jineho. Proto neschvaluji agresivni taktiky lidi, kteri snizuji sebevedomi nekojicim maminkam hlaskami typu "vsechno jde, kdyz se chce." Nicmene nevidim nic spatneho na hlasne "kojit muze kazdy" jako takove. Opravdu jsou dokumentovane pripady, kdy kojili i muzi. A sama jsem zazila zazrak adoptivniho kojeni (kojila jsem dceru od jejich sedmi mesicu, bez cizich hormonu ci jinych leku, ackoliv jsem nikdy nebyla tehotna). Co me opravdu mrzi je, kdyz sestra nekomu rekne "kojit muze kazdy" ale neda zadnou konkretni radu, ktera by pomohla - napriklad kde sehnat suplementor a jak s nim kojit (o existenci suplementoru, pomoci ktereho lze kojit i bez materskeho mleka a postupne se rozkojit, stale vi malokdo).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.