| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nejčastější mýty o kojení I

Iris, problemy s pitim byly i pri podani mleka lahvi, jen bylo technicky proveditelne mrskajicimu neklidnemu diteti udrzet flasku v pusince, pri kojeni jsem ji proste neudrzela, parkrat se mi vymrstla z naruci, kroutila se jako had a rvala tak silne, ze se mi nekdy delalo az spatne od zaludku, jak to rezonovalo o steny pokoje. Na odsavani jsem si natolik zvykla, ze uz mi to ani neprijde, bohuzel nebylo v mych silach odsat uplne cely pozadovany objem, ktery se dost vyrazne lisil od tabulkovych hodnot, tak jsem to chte nechte musela doplnovat UM, osidit se nikdy nenechala.

... nastesti tohle vse je uz minulost, ve 4.mesici nastal obrat, ted je z ni naprosto pohodove klidne dite, v prubehu 7.mesice doslo k memu prekvapeni i k "normalizaci" objemu vypiteho mleka, vzhledem k soucasne vaze 9,85kg(73cm) je to potesujici fakt, takovou silu v rukach jsem nikdy v zivote nemela a to celej zivot sportuju~t~


Jeste jeden muj soukromy postreh, u me neplati, ze kdyz prilis horlive a casto odsavam, ziskam hodne mleka; idealni jsou u me intervaly 3,5hod a v noci se mi prekvapilo osvedcilo jit spat a odsavat az brzy rano, nebudit se treba ve 3 hod na odsati, zisk 30ml nestoji za to nevyspani.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.