| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nejčastější mýty o kojení I

Ahoj,
chtěla bych vložit i pár svých zkušeností. Syn se mi narodil císařským řezem a po něm jsem ho 28 hodin neviděla, protože jsem byla na JIPce a on na novorozeneckém a na kojení mě ani druhé mamince děťátka nedonesli.....tak jsem si říkala, že to je ztracený a kojit nebudu.....i sestřička druhý den, když jsme začínali zkoušet kojit, mi povídala, že po císaři a takhle dlouhým odloučení bude kojení těžší,ale nevzdávali jsme to a během dvou dnů jsem měla tolik mlíčka, že jsem odstříkávala i do úschovy a mlíčko dávala sestřičkám,aby ho použili....neví, jestli ho doopravdy dávali jiným miminkům, nebo vylévali, to netuším,ale samy za mnou chodily,ať jim odstříkané mlíčko nosím. Na jedno odstříkání po kojení jsem odsála i 100 ml mlíčka. Sestřičky se na mě chodili koukat jako na něco unikátního :-) v kojení jsme úspěšně pokračovali i doma. Přes klobouček už z porodncie, protože mám ploché bradavky. A kojíme stále.....už skoro 20 měsíců a hodláme kojit do synovo tří let a pak pomalu odstavovat. Pokud by se on odstavil sám dřív, nevadí, nechávám to na něm. Přes den kojíme tak třikrát a v noci jak kdy, někd vůbec, někdy jednou, momentálně dnes v noci jsme kojili asi 12x, protže měl špatné spaní a kojení ho uklidňuje.....když byl maličké miminko, tak jsem asi dvakrát kojila venku na lavičce, která byla zastrčená u kostela, nikoho jsem tam "neobtěžovala", ale přesto jsem si vyslechla nejapné poznámky dvou důchodkyň, že je to nemorální.....podle mě je nemorální nechat miminko křičet hlady, jen kvůli tomu, že jsem venku.....a nekojila jsem nějak odhalená, prso bylo schováno pod tričkem,ale prostě, jiná generace, jiné názory.....někdo se nad tím, že kojím takhle dlouho už pozastavuje a říká, že mlíčko stejně nemá už žádnž význam,ale to mě rozčiluje.....protože má a veliký. Dostává spousty obranných látek a syn nebyl devět měsíců marod, naposledy měl slabou rýmu, která po dvou dnech zmizela....každá maminka si samozřejmě rozhodne, jak douho chce kojit. A já pevně věřím, že u druhého miminka, které plánujeme, budu kojt také a možná i dvě děti současně, staršího syna a miminko.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.