| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Těhotenský test a jak vlastně funguje

Tak ja nestiham! Par dni jsem vynechala a tolik prispevku to je fakt super!Ivco tuleni v tehotenstvi je uplne normalni a pokud nemas problem z gynekolog. hlediska neni duvod abstinovat, pokud ti to ovsem vyhovuje. V poslednim stadiu kdys jsem prenasela mi to vyslovene naordinovali ale i pocas celeho prvniho tehotenstvi jsme se tulili a bylo vse o.k. Ale aby si byla nauplne klidna zeptej se dr. je skoda se tomu zbytecne branit pak v sestinedeli stejne nebudes moct a pak uz to asi nejakou dobu taky nebude tak casto, budes unave na, mimi vas bude rusit a vy jeho, ale samozrejme neni to zase tak dramaticke.
K tem alergiim, tak ja jsem toho precetla spoustu, sama jsem alergik na spoustu veci, mam atopicky ekzem. Rozhodne sem nejedla nic na co jsem alergicka a v poslednim trimestru se obecne moc nedoporucuji citrusy, ryby, jahody. Pak az se syn narodil mela jsem pocit ze nemuzu nic, protoze co nealergizovalo to nadymalo, jidelnicek meho syna byl do prvniho roku velice prisny, plne jsem kojila do konce sedmeho mesice a lepek, kravskou bilkovinu v zadne forme do roka, taky jsem davala ovoce a zeleninu jenom tepelne upravenou,krome bananu protoze alergeny nejsou termostabilni. Je toho spousta v knihach o detske vyzive, doufam, ze z toho nikoho neboli hlava ani oci a aspon trochu jsem nekomu pomohla.
Ja uz jsem mimiska videla vcera a to jsem teprv 5+3tt jsem hrozne stastna ale mam strach pprotoze hodne krvacim z cipku tak jsem tehula z vlozkama. Omlouvam se za chyby ale cestina neni muj rodny jazyk, to jen aby ste si nemysleli, ze jsem uplnej magor, tak vsem drzim palecky hlavne se opatrujte.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.