| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Domácí práce? Samý podvod.

Dobrý den, chtěla jsem přispět vlastními zkušenostmi do této diskuze. Podle mě se domácí práce najít dá, ale přes známé a rozhodně ne přes inzerát typu: Domácí práce, snadný přivýdělek. Je to hodně o štěstí. Já jsem si dříve přivydělávala pro příbuzného, a to přepisování textů. Znám pár lidí, co si opravdu přivydělává prací na internetu, např. pomáhá majiteli webových stránek tvořit obsah a zvýšit tak návštěvnost. Někdy se opravdu solidní práce najít dá, jak říkám, přes známé, ale také je problém, že se např. musí často jezdit na školení, přes den, což maminky na mateřské s dětmi moc nemohou. Takže je to práce spíš pro studenty nebo důchodce. Já v současné době práci přes internet mám, dostala jsem se k tomu náhodou, měla jsem štěstí. Je to práce přes internet, práce s informacemi, bez počátečních investic, podložená smlouvou a výplata chodí. Při čtení těchto řádků určitě řada z Vás zazávidí, ale ono není zas tak co. Ta práce má jednu nevýhodu, dost závažnou, je placená od výkonu a to dost mizerně. Není to ale ani prodej, ani klikání na reklamy. Ta práce je opravdu špatně placená, ani byste podle mě nestáli o práci, kde člověk vydělá za spoustu práce pár mizerných kaček. Já jsem ale spokojená, nešlo mi o výdělek, ale o psychologii, že alespoň i těch pár halířů přinesu do rodiného rozpočtu.
Mějte se pěkně

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.