| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Těhotenský test a jak vlastně funguje

Ahoj holky.
Než jsem šla včera k doktorce (diabetoložce), tak jsem si myslela, že opravdu těhotné ženy jsou ty nejšťastnější pod sluncem. Tak pomížená a zklamaná a později i s pláčem jsem od lékaře už dlouho neodcházela.
Nejdříve mi nadala jak jsem si mohla dovolit otěhotnět. Později mě sjela snad za všechno co mohla, řekla mi, že už ani nemám nárok na žádné proužky do glukometru. Tak musím vytáhnou z kapsy 1400Kč a jít si koupit proužky. Ale co bych neudělala pro moje miminko. Pak mě sjela za to jeké si vedu zápisky. Přitom jsem si pro sebe dělám kvalitní a podstivé, nelíbilo se jim to, tak jsem z těch svých vypisovala jen to co chtěli oni. Tak teď už je to taky špatně. Já nevím, ať dělám co dělám, vždycky špatně. Už toho mám plné zuby. A nakonec mě sjela za to, že nemá čas mi udělat výpis z dokumentace, tak mám přijít za týden ve čtvrtek v osum hodin večer. Zakázali mi pícht na noc dlouhodobý inzulín, takže budu muset být vzhůru do 22 hodin a ve 2 hodiny ráno budu muset zase vsávat a píchat si a ještě ke všemu jíst. Už teď jsem strašně unavená chci vidět jak budu potom vypadat v práci, když vstávám 4:45. Budu jak vyoraná myš.
Nehledě na to, že stále nemám gynekologa a tudíž nevím nic, ve kterém jsem týdnu, jaký budu mít termín, nemám průkazku, tudíž se ani nemám čím hájit v práci. Vše co vím je jen to co jsem si přečetla a vydedukovala. Nevím co můžu jíst, čeho víc, čeho míň a co vůbec. Zajímalo by mě jestli se malé vyvíjí dobře, jak je velké je to už 14 dní co jsem viděla ultrazvuk.
Vím, že bojuju za malinký zázrak v sobě. Kdyby to tak nebylo asi by mi zase křuply nervy.
Víte co jsem si říkala, že by bylo nejlepší kdybych měla dvojčátka. Chceme s manželem dvě děti po sobě a mám obavy, že mi to doktoři nedovolí.
Tak už jsem se dost vypovídala. Musím zkusit něco trochu nakreslit, ale pochybuju, že vymyslím nějaký zázrak. Spíš z toho bude zmetek.
Jen ještě jsem si chtěla postěžovat, začínají mi být malé rifle. Shaněla jsem normální ryfle s náprsenkou, abych nebyla stáhnutá přes bříško, ale marně. V přerově nic není. Teď sedím s rozepnutým knoflíkem, ale jistím to páskem :-)).
Ahoj a přeji vám pěkný den a mějte se líp než já.
Iva

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.