| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Těhotenský test a jak vlastně funguje

ahoj ivo. je mi líto, že tě tak rozprotivněla ta diabetoložka :-((
vím asi, jak se cítíš, když říkáš, že ať děláš co děláš, pořád je něco špatně. já nejsem spokojená se svou gyndou.

text jsem zkopírovala z diskuze jak připravit dítě na gyn. vyš.

i přes mou nadmíru spokojenosti jsem nucena změnit gyn. ambulanci. nikoli však z nedostatku lékařské a odborné péče, ale z neprofesionálního přístupu sestry.
nechávala jsem si to projít hlavou a chtěla jsem to zkusit s tou sestrou ještě jednou. ale pokaždé mě utvrdila, že to nepůjde. došla jsem tak daleko, že jsem se zašla informovat do jedné soukromé ordinace, zda mají místo a zda mě přijmou... samozřejmě že ano, ale měla jsem podmínku, že chci při návštěvě poradny ( u ještě stále mé gynekoložky )lékařce sdělit mé rozhodnutí. chci, aby věděla, že jsem s její péčí byla velmi spokojena a že mě to mrzí. bohužel se to ale nedá vydržet. je mi z toho úzko, že vše budu muset probírat znova od začátku ( myslím tím anamnézu těhotenství )
nechápu, proč tu práci lidi dělají, když je to všechno obtěžuje. nejdříve jsem myslela, že je to jen ze špatného vyspání, ale zjistila jsem, že ta sestra spí asi celý život špatně :-(
v nové gyn. ambulanci jsem nové sestřičce řekla důvod změny gynekologa. myslela si totiž, že nejsem spokojena s péčí. poradila mi, abych řekla, že se stěhuji. ale já nemám důvod lhát. navíc si myslím, že vůbec neuškodí, když lékařka bude vědět, proč jí pacientky z ordinace utíkají. jaké štěstí, že v dnešní době si může každý vybrat svého lékaře :-)

moje argumenty by sice někoho nepřinutily měnit ordinaci, ale to, co si prožívám, mě velmi uráží.... je toho spousta. jsou to drobnosti, ale pro mě zásadní. myslím, že podrobnosti nikoho nezajímají...
ale dnes jsem už pevně rozhodnutá pro změnu.
IVO: neboj se udělat zásadní rozhodnutí. věřím, že bude stát za to.
a k těm papírkům do glukometru - víme své.... myslím, že pojišťovny spoléhají na to, že diabetici si připlatí, protože na papírkách přece také závisí jejich zdraví. tak co by pro sebe neudělali :-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.