| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Matka s kočárkem - obtížný hmyz?

Lenko, Tvoje reakce na můj článek není taková jediná, ono to asi vypadá, že jsem typ, který si stěžuje všude a na všechno, ale není to pravda, nejsem snad ještě stará (28 let) a nerudná už vůbec ne, jen jsem napsala, co mě v poslední době nejvíc štve, a věř mi, že jsem si to prstu nevycucala. Myslím, že jsem se moc nezměnila, ale to by ses spíš měla zeptat mých známých. Copak se tady zakázáno si na něco postěžovat nebo něco zkritizovat ? Vždycky se v diskuzi pisatelky rozdělí na 2 tábory - jedni s tím souhlasí a druhé ne, to je normální a od toho tady ten internet je, aby se diskutovalo, protože co člověk, to názor, ne ? Při žádosti o pomoc s kočárkem se tvářím normálně, s úsměvem požádám nejbližšího člověka, tak asi nežádám toho pravého, který je ochotný pomoci.
Napadlo mě, že učiním pokus: vezmu si prostě ven notýsek, a budu si zapisovat vše- kolikrát jsem žádala o pomoc, kde, koho, kolik lidí vyhovělo s úsměvem a naopak a za cca měsíc to "hodím" na Rodinu. Takovou statistiku. Navíc se za pár dní stěhujeme, takže budu mít možnost zjistit, jací jsou lidé v Praze a okolí. Jsem sama zvědavá na výsledky.
A ještě něco: připadalo mi, že když jdu ven s kočárkem a jsem nalíčená,
v gala oháknutá, tak působím na lidi asi lépe, než když si vyjdu "ve sportovním". To asi vypadám jak Amazonka, která žádnou pomoc nepotřebuje:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.