| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Matka s kočárkem - obtížný hmyz?

Ještě jednou k MHD....
Jak jsem psala, pokouším se jezdit nízkopodlažními autobusy, ale i to má bohužel svá úskalí :o( Bydlím mezi dvěma zastávkami metra, takže autobusy bývají mnohdy napcané. Když vjedu do autobusu s kočárem a uprostřed sedí čtyři těžce pracující lidé, mládež, či důchodci, je to stejně jedno..., na sklopných sedačkách, které se dají použít, pokud je plošinka volná, tak na mě všichni nevraživě koukají, co se tam cpu s kočárem, když oni si tak pěkně pohodlně sedí .... Vždy se usměju a požádám o místo, ale někdy to nefunguje, lidé jsou hluší...., tak pak následuje víc nahlas zmínka o plošince na kočárek a ještě znovu slušné požádání, a pokud ani to neuspěje, tak jim prostě vjedu na nohy...
A taky ještě jeden postřeh. Mám za kočárkem kiddyboard pro starší holčinu a už jsem si nejednou vyslechla, jak můj "dlouhý" kočárek překáží... Přitom je pořád stejně dlouhý, neboť malá stojí mezi kočárem a jeho madlem.
A nejvíc mě dojímají důchodci, kteří potřebují být nutně vždy v autobuse první nebo první z něj, a v lepším případě mi pouze okopou kočár, nebo zatarasí cestu :o(
Přesto všechno se snažím být vždy na lidi příjemná, ale někdy se holt musím ozvat, protože bych prostě třeba taky z autobusu nevystoupila!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.