| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Matka s kočárkem - obtížný hmyz?

Dnes je tomu prave sest tydnu, co jsem porodila. Vetsinu vybavicky, vcetne kocarku, jsem BOHUZEL nakoupila v Baby Expertu (Chicco) v Brne v Shopping Parku. To jsem tam jako tehotna jeste mohla.

Vcera jsme vyrazily s dcerou na prvni vetsi nakupy. Natesene jsme zamirily do nove, velmi prostorne, prodejny Chicco. Pri vjezdu jsem zaregistrovala obrazek s preskrtnutym jidlem a pitim a s preskrtnutym nakupnim vozikem. Slohovou praci o tom, ze kocary s nasimi ratolestmi mame klidne nechavat u dveri (asi je hlidaji prodavacky), jsem nezaregistrovala. Cetla jsem ji az po te, co jsem z prodejny zdesene prchala.

Vrhla jsem se ke stojanum a v klidu nakupovala zimni oblecky pro mimi. Prijemna prodavacka mi nabidla pomoc s vyberem, ja podekovala s tim, ze se sama podivam.

Kdyz jsem byla asi v polovine prodejny a v ruce mela jiz vybrane zbozi, priritila se ke mne zmuznatela druha prodavacka a s krikem, ktery byl slyset az na parkoviste, me s kocarem vykazala ke dverim, kde ho mam pry zaparkovat. Myslela i s ditetem nebo chtela, abych miminko nosila v rukach a nakup drzela v zubech???

Na muj dotaz, jestli to neni paradox, ze v detskem obchode netoleruji deti, odpovedela, ze maji NOVE KOBERCE a kdybych jim je kocarem uspinila, ona by je musela cistit. Myslela jsem si sve a zacala mirit k vychodu s tim, ze alespon zaplatim vybrane oblecky a uz me v teto prodejne neuvidi.

Tlacila jsem kocar k pokladne, nebezela jsem, nebot koberec uspinite at jdete rychle nebo pomalu. Behem teto cesty jsem si dovolila obhlednout jeste jeden stojan, ale to jsem nemela delat. Vyhruzny krik se ozval znovu. Jestli jsem pry neslysela... a bezela ke mne. Odvetila jsem, ze jestli na nas tak pospicha, nestihnu ani zaplatit a odlozila jsem jiz vybrane veci na stojan. Jeste stihla zarvat, jestli mi pry NEHRABE.

Tomu rikam: NAS ZAKAZNIK, NAS PAN.

Vsichni tam bezte utratit moc penez, aby chudaci meli jak zaplatit firmu na cisteni kobercu. A maminky tam pak konecne pustili i s kocarem. :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.