| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Matka s kočárkem - obtížný hmyz?

Já se taky dokážu docela brutálně rozezlit když cestuju s kočárem, ale naštěstí můžu říct, že kolikrát taky stačí v autobuse kouknout na kočárovou brzdu a hned tam jsou dva chlapi a ptaj se, jestli chci pomoct. Je ale pravda, že nemám srovnání, dítě mám první. Ale:

Lidovka - lidová prodejna s nelidským personálem. Vlezu do Lidovky na Budějovický. Hned za schodem mě zastaví na první pohled oslnivě inteligentní ochranka v důchodcovském věku a tupým hlasem na mě vyrazí: "KOŠÍČEK!" Namítnu, že vezmu-li si košíček, musím ho položit dítěti na nohy, nebo ho nést v jedné ruce, druhou tlačit kočár a tak na vybírání už mi krom nohou nezbyde končetina. Pán s výrazem génia mi povídá velice srozumitelně: "Tady si ho položíte (pokládá mi košík na kočárovou tašku, ze které košík okamžitě a střelhbitě klouže dolů... on na to přistoupí ke kočáru a přitisknutím kolen košík násilím drží na místě) a jedete!" No, nejdřív jsem měla tendenci se smát, ale ještě než jsem začala, došla mi vážnost situace. Podívala jsem se na prodavačky za kasou s prosbou: "Tak mi pomožte." A ta paní jen ukázala na cedulku VSTUP JEN S KOŠÍKEM (nebo něco na ten způsob) a pronesla: "No tady to píšou!" Na to mi pán ochranka s gestem na odhánění slepic a výrazem božstva zavelel: "Běžte mi z očí!"

Hák a hák na Pavláku. V uličce s Kid Vintage oblečky pro miminka je maminka s kočárkem. Vedle je ještě jedna ulička, ve které sedí na zemi prodavačka a vybaluje poslední 4 krabičky čehosi z velké papírové krabice, kterou má našíř uprostřed uličky. Přijedu ke krabici a s úsměvem žádám, zda by dovolila. Šlo jen o tom dát tu krabici nadél místo našíř. Paní prodavačka se na mě osopí, že jako můžu snad projet tou druhou uličkou. Tak jí říkám, že tam je paní s jiným kočárkem. Na to ona, že vybaluje zboží a co že ona má furt někomu uhejbat. No tak jsem jí od plic řekla, že ona teda má uhejbat hodně a hbitě. Poté se začala mezi ostatními prodavačkami šířit s návrhem, že by měli zakázat kočárkům přístup do prodejny. No, zkutečně, to je tedy zlepšovák. Do obchodu, kde prodávaj miminčí oděvy nebudou smět kočárky... Mimochodem, tam se taky musí s košíčkem. Že leží dítěti na nožičkách? No a?


Chápu, že ve výše jmenovaných obchodech žádnej vejlupek prodavačský moudrosti nepotkám, ale takovouhle dutost???

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.