| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Matka s kočárkem - obtížný hmyz?

Dnska jsem se vydala s dětma do ZOO, mladší holka v golfáčích, starší (skoro čtyři roky) si s sebou vzala dětský kočárek. Dvakrát do metra a z mětra, dvakrát do autobusu a z autobusu, celkem tedy osm obtížných situací.

Dvakrát jsem byla v situaci, že nikde nikdo, čili objektivně vzato pokud jsem nechtěla čekat, musela jsem se spolehnout na vlastní síly. Jednou jsem z autobusu úmyslně vystupovala až jako úplně poslední, takže už tam taky žádná dobrá duše nezbyla. Třikrát se lidi sami nabídli a vzali buď kočár, nebo pomohli holce s tím jejím kočárkem. K tomu jednou netuším, jestli by sami pomohli nebo ne, ale každopádně ještě před zastavením autobusu se dcera sama ozvala a spíš oznámila než se zeptala: "Pomohl byste mi někdo s tím kočálkem!" - pomohl. Pouze jednou kolem mne byli lidi, kteří se sami od neměli k tomu pomoct - pro mne v celkem pochopitelné situaci, kdy všichni jeli nahoru po eskalátorech a já šla bokem po pevném schodišti. Nicméně můžu říct, že obyčejně mám z eskalátorů dobrou zkušenost, pokaždé mi někdo starší holku ať už na požádání nebo sám od sebe přidržel (teď jsem ale nechtěla riskovat její vyjíždění i s jejím kočárkem).

Takže tak :o)

S.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.