| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Matka s kočárkem - obtížný hmyz?

tak to u nás ve 20000městě jsou dvě hračkárny a do obou vstup s kočárkem zakázán. Jejich smůla, ještě jsem tam nic nekoupila. I když na požádání tam prý kočár pustí. Tak nechápu proč ta cedule.
Co mě pěkně štve jsou reklamy obchodníků na chodníku. Dost často kvůli ním můsím sjet na silnici. Vždycky se to ve mě vaří...
Vodím své starší dítko do místního DDM a čekají mě tam schody, velmi těžké dveře a pokud už vevnítř jeden kočár je tak už se tam nevejdu.
Vždycky se to ve mě vaří...
(pro rejpaly-vedení o problému ví ale nejsou peníze -spíš jak na co)
V tomto malém městě se převážně přemistuťuji pěšky, auto používám jen k lékaři. Jednou si říkám svezu dítko MHD ať má nějaký zážitek. Stáli jsem tam tři s dětmi a samozřejmě spousta "nemocných"důchodců.Když bus dorazil, začal mezi důchodci směšný závod o nástup. My matky jsme nastupovaly poselední. Když to ty děti vidí jak mají mít pak úctu ke starším?

V posledním měsíci těhotenství jsem stála silnou frontu k pokladnám se mlékem a máslem v Plusu. Paní důchodkyně ke mě přistpupila, jestli jí prý pustím, že jí bolí nohy.!!!!!

Nakupovat jezdíme převážně do Hypern.
V samotné H. je to úplně v pohodě.
Co se týče obchodů okolo (Kenvelo,Sportissimo atd.) mají tam sice zákaz vstupu kočárů a košíků ale ještě se nestalo aby nás někdo jen upozornil.
S menším obchody problém nemám, kam se nevejdu nebo nesmím tam prostě nejdu.
Je na každém obchodníkovi jak se k tomu postaví ale buď mi vyhoví nebo má smůlu.Myslím že v tomto směru je dnes opravdu dost na výběr.

Úřady jsou silně bezbariérové a o to tu myslím jde hlavně. Opravdu by to chtělo zveřejnit na viditelnějším místě.

Já nevím, já když něco dělám, tak vždy myslím na to, jaké to bude pro všechny ostatní. Asi jsem nějaká blbá nebo co?
Přijde mi že většina myslí jen na sebe.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.