| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jaká rizika přinášejí léčiva v těhotenství

Také jsem v určitém období svého mateřství byla citlivá na informace o možné ztrátě zdraví dětí. Ale myslím, že článek přináší především pozitivní informace např. že většina dětí se rodi zdravých, že příroda sama ve většině případů, kdy by se vyvíjejícímu zárodku nedařilo, dokáže zasáhnout a to většinou, aniž by to žena sama vůbec nějak zpozorovala, že vliv léků na vyvíjející se dítě není třeba přeceňovat, ale že není dobré jejich vliv ani podceňovat. A že žena způsobem svého života, ještě než se stane matkou, ale také péčí o sebe v těhotenství, může také nějakým způsobem pozitivně ovlivnit podmínky pro vývoj svého dítěte. Příroda je mocná ,ale ne všemocná. Já jsem v těhotenství užívala léky lékařem naordinované, moje dítě není v pořádku. Dnes už se tyto léky těhotným ženám nepodávají.Doporučuji si vzít z článku to pozitivní.Přeji vám krásné a zdravé děti. A maminkám, které to štěstí neměly, hodně síly a lásky a odvahy mít další děti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.