| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Matka s kočárkem - obtížný hmyz?

Ivčo, myslíš to dobře, díky, ale mám pocit, že jsi trochu mimo.
A mimochodem, nejhnusnější na maminky s kočárky nebo malými dětmi jsou "zkušené" ženské těsně před důchodem, zasloužilé matky a babičky, co to "taky musely zvládat". O úřadech a spol byla řeč ne kvůli úřednicím, ale kvůli tomu, že s dítětem jich musíš ze začátku oběhnout spoustu a na většinu z nich se s kočárem ani nedostaneš, přestože je to už z povahy úřadu dáno, kdo ho bude nejčastěji navštěvovat. Třeba takovou matriku narození. Nebo sociálku, kde se žádá o porodné a rodičovský příspěvek.
A k těm milým a ochotným lidem - taky jsem byla ta plná optimismu a lásky k lidstvu a velmi mne jako maminku překvapilo, jak jsou lidi hnusní a že těch, co mi nadávají, vrazí mi do kočáru s dítětem, nastoupí schválně jinými dveřmi, aby mi nemuseli pomoct, kouří dítěti pod nos a vyhazují mne z obchodu, protože právě vytřeli a já jim tam na kolech navezu bordel, jsem potkala daleko víc a to jsem díky šátku mnohem mobilnější, než maminky, které mají jen kočárek.
V celých ČB se např. našel jeden jediný řidič MHD, který, když blbě zaparkoval bezbarierovým autobusem u obrubníku, takže jsem nedokázala vystoupit, zavolal "počkejte, já vám to přeparkuju", ostatní na mne zuřivě zvoní ať už vypadnu a z bezbarierového autobusu se vám už tuplem nikdo nehrne pomoct.
Na mladé ženy se neobracím, pokud nemusím, protože reagují přesně jako vy, udělají ksicht"nechápu proč vždycky když někdo potřebuje pomoct požádá o pomoc mladou ženu" Třeba proto, že doufá v empatii, ve smyslu "taky to jednou budu potřebovat" Nejlepší zkušenost mám s kluky-puberťáky a obecně s mladými muži.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.