| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Matka s kočárkem - obtížný hmyz?

Ze zacatku jsem jizdu MHD taky resila satkem. Byla jsem hloupa a stydela jsem si rict o pomoc. V zime jsem se ale bala ze bych s nim mohla upadnout tak prisel na radu kocar.
Naucila jsem se zadat o pomoc slusne, hlasite a adresne. Pokud byl venku nejaky muzsku tak primo a pokud ne, nakoukla jsem do tramvaje a zvucne "Dobry den, panove pomuzete mi prosim s kocarkem ?" a pridala usmev. Nikdy se mi nestalo ze by se nenasel nikdo, naopak parkrat kdyz jsem pred vystupovanim davala znameni se mi sam nabidl ten co mi predtim pomahal do tramvaje.
Na druhou stranu se mi stalo pouze 1x ze by mi nekdo pred nastupem nabidl pomoc sam od sebe - a rovnou do nizkopodlazniho autobusu :-)
A co se tyka obsazene plosiny pro kocar - pokud tam nekdo stoji uz od dveri pozadam(neprosim) aby mi plosinu pro kocar uvolnili a taky je to bez problemu.
A jestli se u toho nekdo sklebi ? Podekuju a myslim si svoje - proc se tim trapit kdyz se uz neuvidime :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.