| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já bych si o tom dovolila něco vědět. Stejnou IP adresu jako jsem měla já, mělo i dalších cca 2000 lidí. Jeden z nich posílal jisté skupině lidí úchylné emaily, různě je napadal a obtěžoval. Lidé z té skupiny schodou okolností zde na Rodině narazili na mě se stejným IP. A vypukl mazec, mysleli, že jsem to já, kdo je obtěžuje. Můžu říct, že jsem měla skaženou neděli, protože mi napsali, že na mě podájí trestní oznámení atd. Naštěstí v pondělí můj poskytovatel připojení vysvětlil, že s tím opravdu nic nemám, že stejné IP má dalších 2000 lidí atd. IP adresu už mám jinou, firma, od které mám net mi jí změnila dokonce sama bez ptaní, abych měla klid. Takže pokud je v tom někdo nevinně, stačí změnit IP, zjevně to není nic složitého.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.