| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mladé vdovy v Čechách trochu jinak

Dobrý den,
i já jsem ovdověla mladá-bylo mi 27let a měla jsem 6l a 4l holčičku.Nejvíce mne mrzelo,že na mě koukali sousedi přes prsty,manžel zemřel při autonehodě.Měla jsem dost starostíse svými holčičkami,tak jsem si pobrečela jen večer a to byla pro mne úleva.V černém jsem chodila jen 14dní,mé děti to špatně snášely.Bylo mi moc smutno,přítele jsem měla jen sexuálního,bála jsem se,že nový partner je nebude mít rád.Před pěti lety jsem se seznámila s mužem,který se mi zdál jako slušný a milí i s holkama si rozuměl.Nakonec jsme se vzali,muž má syna v péči matky nyní mu je už 15l.Je závislák na pc,ale to neřeším.Předloni jsem otěhotněla a můj muž mne hnusně poslal na potrat.Vím,měla jsem víc bojovat,protože jsem mimčo chtěla,zvlášt,když je mladý synátor tak od tatínka rozmazlován,je u nás každý víkend.Po potratě se cítím strašně špatně a začala jsem syna mého muže skoro nenávidět,Proč on žije a mé dítě nemohlo!Vloni můj muž bez mého vědomí vystěhoval mou nezletilou dceru do bytu k mé strší dceři.Prý se nechovala jak má.Jsem z toho strašně zmatená.Mám pocit,že si svého muže už vůbec nevážím a někdy jsem ráda,že jsem sama doma.Mé dcerky miluji ale chápu,že jsou už skoro dospělé.Jediné,co snáším špatně je ten divný vztah.Někdy mám pocit,že se udusím hlavně,když přijedu domů,za pc,který máme v ložnici je synátor a ani se nehne.Budu se muset rozvést,protože mne to takhle hrozně ubíjí.Je mi to moc líto.Kdybych to jen věděla,tak bych se nevdávala.Je mi z toho smutno.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.