| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Obrana proti "černé magii"

Co jsem se kdy dočela já, tak o víc než "cukrový bonbon pod jazyk" při jedení během porodu nešlo. I ty "nejalternativnější" PA doporučují maximálně malé sousto něčeho bohatého na glukózu.
Kromě toho asi není moc časté mít během porodu apetit kdovíco pojídat, alespoň soudě podle sebe, já ho neměla.
Co jsem měla, byla mučivá žízeň, muž mi nesměl ani otřít rozpraskané rty vodou. Bylo to při prvním porodu, kdy jsem neměla ani infuzi, takže jsem prožila na porodnm sále šest hodin v letním horku, oknem mi svítilo do očí slunce, když muž sundal žaluzie, přišel ho seřvat doktor osobně, co si to dovoluje. Tohle by možná nebylo možné ani v base. Argumety: "Chcete umřít a zabít své dítě?" Kdo by chtěl, že, i když na konci už mi přišlo, že umřít by bylo příjemnější.
Podruhé jsem měla infuzi. Porodnice velmi konzervativní, ale přesto na dotaz, jestli se můžu napít, byla odpověď ošetřujícího anesteziologa (měla jsem EA): "Ano, ale ne moc najednou." . Kupodivu tentokrát nám úmrtí nehrozilo. Čím to?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.