| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Proč odmítá Výbor na obranu práv rodičů příručku sexuální výchovy

Nechápu, že se nikdo nezastane kompotu. Já znám taky bývalou žákyni pana učitele, hráli i kompot a v pohodě. Podle mě, tam vůbec nejde o vydírání ani o tahání důvěrných informací. Je to prostě jeden ze způsobů,jak prolomit ledy. Protože si dovedu ty pubertální děti představit, jak se tváří, půlka machruje a blbě se culí, že je jim to jasné, druhá půlka se cítí taky trapně a jen tiše trpí. tuhle hru si řídí samy, můžou to hodit do srandy, kdo nechce nehraje a hlavně - klidně můžou odpovídat tendenčně a nepravdivě- no a co. Hlavně, že o tom začnou mluvit nahlas a trochu se uvolní. Mě to právě připadá jako dobrý začátek k tomu, aby na tom nebyly děti tak jako my- nemusím zase přehnanou otevřenost ale zbytečná tabu jsou ještě horší. Navíc mi připadá pro mladé nebezpečné, že je dnes velký indiv. rozdíl mezi rodinami- od max. volnosti po neskutečné tabu- řekla bych, že větší než za nás. Takže zkrátka držené dítě stejně k tomu šoku- spolužáci, časopisy, internet stejně někde přijde, tak to mi připadá lepší slyšet to s úst dobrého pedagoga- samozřejmně na něm záleží nejvíc- sám musí být hodně v pohodě, být otevřený k sexualitě a zároveň citlivý a morální, zralý. Příručka v rukách paní, co 15 let podle obrázku popíše pohl. orgány a pak mele o lásce a zodpovědnosti to nespraví.
A komu vadí kondomy- učit nasazovat, právě proto, že ke styku se dohrabat umí každý, tak by to měl taky umět dělat bezpečně. Co taková 15 letá holka ví, kdy má co stopnout a kdy říct hele teď si vem kondom. Taky bych chtěla aby se začínalo později, ale jsem realista a všechno se tak zrychluje. Tak ať aspoň umí tohle. Sexuální vychova by neměla být jen o lásce, protože ty děti z velké části prostě experimentují a objevují se i druhé~:-D. Stydět se za to nemusí, ale ani nemusí být zbytečně citově zranění.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.