| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Proč odmítá Výbor na obranu práv rodičů příručku sexuální výchovy

Cizinko, já předpokládám, že by se o tom se mnou Ráchel odmítala mluvit. Souhlasím s křesťany v tom, že sex je především určen k partnerským aktivitám, že jeho účelem je jednak plození dětí a jednak vyjadřování lásky mezi manžely (partnery navzájem). Souhlasím s tím, že autoerotika je ošizený sex, že tam chybí to sdílení a vyjadřování lásky. Ale ačkoli jsem se na to už NĚKOLIKRÁT ptala, tak mi nikdy žádný odpůrce autoerotiky nebyl schopen zodpovědět následující otázky:

1.Je-li JAKÝKOLI sex určen VÝHRADNĚ do manželství, jak je možné, že nám Bůh nadělil taková těla, u kterých sexuální potřeba vzniká NEJPOZDĚJI POČÁTKEM DOSPÍVÁNÍ, tedy několik let předtím, než lidé mohou uzavírat manželství?

2.Jak je možné, že většina křesťanů s masturbací problém nemá, pokud není provozována na úkor milovaného partnera?

Věřím, že je zvládnutelné, pokud si pár ty nejintimnější sexuální praktiky ponechá až do manželství. Ale nevěřím tomu, že pro 99% lidí je zvládnutelné nikdy nemasturbovat a potom vést normální partnerský život. A hlavně nevidím důvod, proč by se o to někdo neměl pokoušet a považuji za velikou nehoráznost to po někom chtít. Nikomu tuto otázku nepokládám přímo, protože bych na ni také nechtěla nikomu odpovídat, o tomto tématu jsem ochotná bavit se pouze v obecné rovině. Co nechci prozradit o sobě, na to se neptám ani druhých. Ale může mě trefit šlak, když někde čtu "nikdy jsem nemasturboval/a a dnes vedu v manželství úžasný sexuální život". Jsem příliš taktní na to, abych se někoho ptala, zda masturbuje. Proto bych velmi ocenila, kdyby ze mě někdo dělal blbce a tvrdil mi, že to nikdy nedělal a že to může zvládnout každý.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.