nejsem tedy žádný odborník, ale byla jsem na kurzu hiporehabilitace (jako asistent hipoterapeuta), a hodně dětí tam bylo s DMO, takže jim MIMO JINÉ také dělalo potíže učinit chtěný pohyb žádaným směrem a intenzitou. A ty maminky oněch dětí si tu "koňoléčbu" docela pochvalovaly, jednak přímo na koni dítě částečně přejímá svalový tonus a pohybový vzorec toho koně, a taky ho to víc nutí aby zatínalo určité svalové partie a tak... no a taky je to aktivita na kterou se těší, může ji dělat i když mu to příliš nejde protože je na koni drženo a vedeno, může se osmělovat postupně, motivují je i takové drobnosti jako že dokáže dát koni mrkev atd.... Tak mě napadlo že třeba by to mohlo bavit i Vašeho syna.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.