| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se žije mladým vdovám a jejich dětem v Čechách - díl 4.

přesně toto jsem zažila a navíc manžel byl podnikatel,tak jsem musela dávat 2krát daňové přiznání a chtěli ho do půl roku na finančním úřadu a do měsíce na zdravotní pojišťovně .Přitom je to blbost.Nejdřív musí uzavřít notář pak teprve daňové přiznání a pak do 8 dnů zdravotní pojišťovna.Zákony jsou přímo dělané musím říct nevzdělanci.Když jsem byla s úmrtním listem u doktorky a s pojistkou,aby mi potvrdila,že mi muž umřel na rakovinu /měl ji pouze 7 dnů ihned na ni umřel,slinivka břišní/ ,řekla mi ,že mi manžel leží v nemocnici na chirurgii a nepotvrdila.Umíte si představit co se hned ve vás děje.V ruce úmrtní list a manžel žije??Přitom jsem u toho byla když umřel.Šok!!!Musela jsem do nemocnice a primář mi to potvrdil a říkal,že to doktorce poslal.Když jsem vyřídila notářku,měla jsem napsané kolik mi banka dá,ale banka mi dala o 20 000Kč méně,když jsem se dvakrát odvolala,napsala mi,že mě může dát k soudu,že jsem používala kreditku neoprávněně a to mám taky 3 nezletilé děti a nikoho nezajímá kde brát a nekrást.Nezaplatíte a už jdou vysoké úroky.Mám z toho všeho nervy pryč ještě po dvou letech.Opravdu náš stát je jedna velká ostuda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.