| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Těhotenské problémy mužů aneb Couvade syndrom

U nás se sice nevyskytl žádný těhotenský problém, ale po porodu ano. Já i syn jsme to zvládli dost obstojně, ale tatínek, který byl porodu přítomen (a moc mi pomohl), se po pár dnech vůbec necítil. Pocit skoro na zvracení, ale spíše ne než jo. Nic nesnědl a hned mu bylo špatně od žaludku a to tak min. 4 dny dosti silně. Na gastro v nemocnici nic nezjistili, pak krev a další vyšetření a taky nic. Říkejte si co chcete, ale já si myslím, že to byl pro něj moc silný zážitek. Manžel je hodně citlivý a myslím, že to byl silný emocionální zážitek a že tu bolest a vše vzal ze mně na sebe. Ono žena to má asi jiné, protože po tom vše porodí dítě, bolest nabude smysl a vše se jakoby vyrovná. Psychicky i fyzicky nastane rovnováha.
Možná se to bude zdát jako blbost, ale je spousta věcí, kterým současní lidé nerozumí a "přírodní národy" ano. Takže, klidně si pište, co chcete, ale já bych to vůbec neviděla jako nereálné. Stejně některé nemoci jsou na začátku způsobeny nerovnováhou psychična, duše. Když může silně zasáhnout smrt někoho blízkého, proč ne porod? Zejména vnímavější jedinci to tak klidně mohou mít.
Ještě jednou dík mému manželovi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.