| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bonding? Bonding!

Tak já rodila poprvé v NJ. Vedení porodu jako takového nic moc (a příště jdu raději jinam), ale pravda hned po porodu péče perfektní. Mimi hned na břiše, v klidu si to užít...nevím už jak dlouho, pak krátce ošetřili (pravda, já na ni neviděla, ale manžel byl přímo u toho, takže jsem byla v klidu), a pak mi ji hned vrátili zpátky, nechali dvě hodinky nás všechny tři spolu. Pak přejezd na pokoj a za chvilku se přišli zeptat, zda mohou přinést miminko...samozřejmě jsem to chtěla. Od té doby neustálý kontakt - roaming in, fungovalo to tam skvěle. Kdo potřeboval poradit, pomoct, ukázat...nebyl problém, sestřičky byly úžasné. Mě malá na druhý den šíleně řvala (né, ostatní miminka plakaly,ale ona ječela jak siréna a já netušila proč a co se děje), pomohly, poradily opět, ukázaly, uklidnily...fakt skvělé.
Mě máti porodila předčasně (káča zvedla právě vypraný koberec ~a~~a~), já šupajdila do inkubátoru, ji poslali domů. Po 3 týdnech nebo měsíci prý si mě mohla vzít domů. Ale už v 6 měsících mě odvezla k babičce a sama šla do práce. Babi mě vychovávala až prakticky do dospělosti. Vztah s matkou byl tímto vším asi řádně narušený. Jo, je to moje matka, ale babička je prostě babička a k ní cítím mnohem víc. Bohužel jsem si to vše s narozením dcery uvědomila ještě mnohem víc a intenzivněji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.