| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Týden opravdových plen a soutěž Plena roku

Já mám bohužel tu zkušenost, že nás právě ty naše maminky a babičky doslova odrazují od látkování ! .... co já si vyslechla..... "to se jako chceš hrabat v hovnech?" .... "to chceš každej den prát?" "proč to jako děláš?to si myslíš, že zrovna ty tu ekolologii zachráníš?" "to chceš svoje dítě nechávat v mokru se studenym zadkem?" bylo mi až do breku že mě všichni odrazují. u maminek mých nelátkujících kamarádek to bylo to samé. byla jsem doslova za exota když jsem na návštěvě vybalila látkovou plenu. nedokázali pochopit, co mě k tak "nepochopitelnému činu" jako je látkování vede. Vždyť přece dnešní holky mají tu neocenitelnou a báječnou možnost kterou oni neměli - mají senzační jednorázovky ~n~ Jejich představa : dítě nechávám neustále v mokru, denně peru a hodinu se morduju s plenama mě zarážela. Prý proč nezvolím jednodušší a "lepší" variantu pro dítě ? - jednorázovou plenu ! vždyť přece reklamy jí vřele doporučují - je to to nejlepší pro dítě, nejprodyšnější a vydrží v suchu až 12 h. kolikrát mi už fakt docházely argumenty. Takže se není divit, že třeba dcera s myšlenkou látkovat bude od toho odrazena ještě dříve než začne. ~7~A tak právě proto mám radost z akcí jako je tato. Je opravdu potřeba dát mezi lidi víc informací o moderním látkování a jeho prospěchu pro naše miminka ! ~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.