| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Do peřinek!

Nejstarší holčina zažila v porodnici zavinovačku. Ruce dokázala vytáhnout během 2 sekund, jen jedna sestra ji zvládla sešněrovat tak, že jí to dalo tak půl minuty. Při zavinování jsem měla pocit, že se tomu brání. Neměla jsem žádnou panenku ale pěkně čilé dítko. Do zavinovačky ji balila jen babička a při slušným řevu. Ruce venku, nohy následovaly mezi mašlemi se zpožděním. Vůbec se jí to nelíbilo. Spala málo, to je pravda. Ale nespí dodnes. Rozhodně nebyla ubrečená (pokud se tedy nekroutila, když ji bolelo bříško). A první samostatné krůčky zvládla v 9 měsících. Takže ani nabírání sil na vývoj neberu.

Všechny moje děti nejraděli spaly na péřové dece. Takže měkké teplé pod nimi jim vyhovovalo. Dnes už bych měla strach z rozvoje alergie a nic takového bych jim do postýlky nedala. Vím z okolí, že děti většinou zavinovačka zklidní. Mně se to ani trochu nelíbí a moje děti jsou nejspíš po mamince.

Něco měkkého, do čeho částečně zapadnou, to ano, zavinovat ne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.