| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila do vody venku pod širým nebem

Som priaznivec domácich pôrodov, sama som i doma rodila, ale pri tvojom článku fakt neviem, či tomu veriť alebo nie. Kovovú vaňu začne manžel čistiť až keď začneš rodiť, ohrieva do nej vodu na ohni (Ako dlho to preboha trvalo, veď to museli byť hodiny!) Neviem, akú veľkú tú vaňu máte, čo ja poznám kovové vane zo záhrady, ťažko by som v nich roztiahla nohy a porodila... Placentu ste okamžite zakopali (to ju nechcel nikto z lekárov potom vidieť? to manžel nemal okolo teba inú prácu, než zakopávať placentu?) Píšeš, že hlavička už šla von, a pritom to trvalo ešte hodinu a pol i s kontrakciami na tlačenie? Rodila sa úplne sama a bez dozoru manžela, ktorého si vlastne zavolala až keď sa narodila hlavička? (ktorú si ešte mala silu obdivovať? No, rodila som trikrát, ale hlavička vystrčená zo mňa ma fakt nijako netankovala, vždy som si hľadela akurát toho, aby bolo čo najskôr vonku CELÉ dieťa) Ako si písala v diskusii, dieťa bolo na pohľad zdravé... a čo odbery z pätičky, spravil ich niekto? Boli ste vôbec pripravení vyraziť v prípade komplikácií do pôrodnice?

Nechcem tvrdiť, že sa to takto nemohlo stať, len mám proste problém tomu uveriť...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.