| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila do vody venku pod širým nebem

El, po pravdě, vůbec mi nevadí jak a kde jsi rodila, nevadí mi ani tvoje (občas poněkud zvláštní) životní postoje, na všechno máš nárok a já ho toleruju. V intuici věřím, hodně moc, a věřím i tomu, že jsi sama v sobě porod kontrolovala. Vím velmi dobře, že je porod z většiny v hlavě, a že bezpečí rodičky je pro zdárný průběh strašně důležitý.

Ovšem co mi, jako zastánce domaporodů, vadí hodně, jsou tvoje poznámky o tom, jak pro zdravou rodičku a dítě nemůže být porod riziko (není překroucené, přesně tak jsi to napsala), o tom, jak je NEASISTOVANÝ porod doma stejně bezpečný jako v nemocnici (přičemž to platí jen a pouze pro porod doma za jistých podmínek, minimálně s PA), o tom, jak je dlouhá 2DP těžká pro dítě a že nedostatek kyslíku zdravé dítě zvládne, a podobné perly, které jednak nemají opodstatnění, což by nevadilo, kdybys je nevydávala za všeobecnou pravdu,(je to to samé, jako když neznalý napíše, že je porod doma hazard jen na základě svého pohledu na věc), a jednak jsou i v tomhle podání celkem nebezpečné (ty jo, já už budu za chvíli psát jako místní šotek ;), asi už stárnu)

A mmch, diskuze je velmi klidná a vysoce tolerantní, kdyby jsi sem dala tentýž článek před rokem, tak by tě sežrali za živa. Važ si celkem věcných a rozumných reakcí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.