| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila do vody venku pod širým nebem

Neda mi a reknu vam tu o jeden pribeh, ktery se hodi k tematu a nikdy na nej nezapomenu.Kdyz jsem letela z Ryiadhu do Frankfurtu, na palube letadla rodila jedna arabka.Byla jsem u toho ja a jedna finska porodni asistentka.Na cele veci je zarazejici, ze pani, ktera mela jiz dle meho soudu pravidelne kontrakce, do letadla vubec nastoupila.Zacala rodit dve hodiny po vzletu.Porod probehl docela dobre bez nastrihu, ale miminko se narodilo bez jakekoliv reakce,netlouklo mu srdicko, nedychalo.Vybaveni, ktere meli na palube na resuscitaci bylo hruzne, nemeli funkcni odsavacku, nic.Jak ja tehdy chtela byt v nemocnici s pristrojema, detskym lekarem a vybavenim.Snazili jsme se, ale dite se nepodarilo zachranit.Do smrti na to nezapomenu.Pro me z toho vypliva, ze byt v nemocnici, alespon by se dalo zkusit miminko zachranit.A to, ze se Elene narodilo zdrave miminko jsem jedine rada, ale ja bych to fakt neriskovala.Byl to dost strastiplny zazitek a to se nejednalo ani o me dite, ta silena bezmocnost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.