| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vázat písek do otýpek

Podle toho co píšete, by vám muselo být alespoň 80 let a rodila jste tedy pravděpodobně za války. Já rodila v roce 1975, 1979 a 1987. S arogancí lékařů jsem se setkala až u posledního porodu u Apolináře, kde mne nechali na sále samotnou a všichni si odešli povídat někam mimo sál. Když jsem si asi po třičtvrtě hodiny nahmatala venku dceřinu nožičku, nikdo si jaksi nevšiml že rodím koncem pánevním,musela jsem asi 5 minut řvát jak na lesy, aby ke mně někdo přišel.Byly tam vesměs mladé sestry, předpokládám že tu práci dělají stále.Nakonec mi doktorka vynadala, že si nemám dolů šahat, že si tam zanesu infekci.Naštěstí dcera sice byla dost přidušená, ale odnesla to jen poruchami učení, které se časem a díky výborné škole dokázalo upravit. Fandím dnešním maminkám, že nechtějí, aby se s nimi jednalo jako s nesvéprávnými a každý si myslím má právo se rozhodnout jak, s kým a kde rodit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.