| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Mámo, táto, jezdíme ekologicky?

Tak jsem se inspirovala a naladila, že dnes vyzvednem syna ze školky pěšky, dcera stejně nespala a měli jsme skoro půl hodiny čas, a tak jsem ji vzala do nostítka. Po školce syn pravil, že chce jít do lesa a na písek. Tak jsme to vzali domů oklikou lesem. A on pořád, že chce jít na ten písek, tak jsem mu pozvolna vysvětlovala, že teď už bude zima a nebudeme moct chodit každý den na písek a být tam tak dlouho, protože bych zmrzla. Když jsme už opouštěli les, začal stávkovat a brečet, že už jdeme domů, že on domů nechce, že chce být venku dlouho a že chce na ten písek ~k~. Neuspokojilo ho mé vysvětlení, že máme před sebou ještě docela dlouhou štreku, že tedy ještě budeme dlouho venku, a že doma se ohřejeme, přioblékneme a půjdeme na písek potom. Sedl na zem a brečel, že nejde. Tak jsem si ho hodila nejdřív přes rameno a pak za krk na koníka, a to ještě byla klika, že dcerka šla spořádaně sama za ruku. Jenže jsem ho pak z toho koníka sundávala a on už je docela dlouhý a nešťastně se mi zachytil rozkrokem za hlavou, a místo aby přistál na nohou, přetočil se a flákl se čelem do mého kolena ~:(. Přesněji já jsem ho flákla ~7~. Během pár vteřin mu přímo mezi obočím naskočila půvabná boule.

Vypadá v pořádku, každopádně mě to od dalšího vyzvedávání pěšky poněkud odrazuje. Člověk se s těmi tvorečky táhne dvě hodiny lesem (což bylo příjemné, bylo krásně :-)), a on ten nevděčník dělá scény a nakonec se ještě takhle zrakví ~d~. Dcera samozřejmě nedošla hezky za ruku až domů, tak jsem ji šupla zase do nosítka, a syn si po chvíli začal stěžovat, že ho bolí nohy, takže jsem je nakonec nesla chvílema oba ~k~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.