| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Smutné Vánoce

Angrešte, to jsi napsala krásně i za mě, nejhorší je pocit, že trpělo nedostatkem lásky, že bylo samo a opuštěné. Taky se mě snažili někteří přesvědčovat, že je lepší nevidět, jak dítě v nemocnici trpí, když bych o tom nevěděla, co se tam všechno dělo, tak by mě to aspoň potom netrápilo, dokonce to vyslovila moje maminka, ale tu omlouvá to, že sama se musela dívat, jak její dítě tedy já trpím tím, co jsem s Milenkou prožila. Jenže moje nejhorší trápení neplynulo z toho, čeho jsem se přímo zúčastnila a mohla být svou přítomností a poskytovanou útěchou nápomocná ve zmírňování trápení dítěte, nejhůř jsem nesla představu, že moje dítě trpí samo a opuštěné, bez útěchy a lásky.

Sama za sebe si myslím, že odstřihnout se citově od dítěte třeba i ještě nenarozeného, protože se bojím bolesti, kterou by mi mohla přinést jeho případná smrt, je zbabělost. Tolik se bojím vlastní bolesti, že raději nechám trpět své dítě nedostatkem lásky a přijetí, to je podle mě hodně sobecké řešení. Láska někdy přináší i bolest, ale kdo se bojí trpět, ten raději nebude milovat vůbec a tak nepozná ani radost, kterou láska přináší. Zvlášť děti potřebují lásku bez výhrad a podmínek, žádné začnu tě milovat, až zjistím, že jsi zdravé a tvá naděje na přežití je dostatečná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.