| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Šestá třída, nebo prima?

Stepanko, Ja se teda domnivam, ze moc lidi tu z roku 1999 nepotkavam, ale mozne to samo je. ~d~

V roce 99 jsem mela jedno dite, behem par let se to zmenilo a rozhodne jsem tehdy nechodila na diskuze o viceletych gymplech, abych tam prudila (myslela jsem si, ze to se meho ditete tykat nikdy nebude, tak proc bych tam mela chodit, myslela jsem si, ze budu rada, kdyz nejak dochodi mistni zakladku, dochodi ji tak, aby dite zameskalo co nejmene hodin, myslela jsem si, ze budu muset plno let sedet doma a dite - obe deti roky doucovat. Rozhodne mne nenpadlo, ze muj chcipak pujde od seste tridy jinam a ze bude dojizdet kazdy den X kilometru, kdyz ma skolu ve vedlejsi ulici a kdyz se hodne vyklonim z okna, ze na tu skolu vidim). Jo, X let doma doucuju, ale je videt, ze je dobre, ze to dite na tom gymplu je. A to presto, ze mi Pawlla rekne kazdy den, ze mit dite jinde nez zakladce je moda, ze obcas prohodi, ze tam rodice svazeji deti velkymi auty (takove auto nemam, ke skole se bojim jet - tudiz jsem primo ke skole nedojela nikdy, syn jezdi klasicky busem a tramvaji) a taky se obcas od nekoho dozvim, ze chudinka ztratil cele detstvi, nema cas na na sve konicky apod.

Ja to moc nechapu. Dejme tomu, ze nesnasim rybareni (muj obvykly priklad, nic proti rybarum) a bude tu kazdy den diskuze o prutech. Budu tam snad kazdy den chodit a prudit, proc ty lidi chodej k Vltave, travej tam hodiny na brehu, budu tam psat, co je to za pitomy konicek, za debilni modu a tak vubec? ~l~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.