| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Moje děti do školy nechodí

Pawlo, většina domaácích učitelů má doma víc než jedno dítě, takže různé neshody zažívá celkem hodně často a že musí vydržet a dohodnout se, je jasný. My máme třeba 4 děti věkově velmi blízko, to Ty ze svý rodiny asi neznáš (mám pocit,že máš děti s větším věkovým rozdílem). Jedno dítě je speciální a to je pro ostatní hodně velkou školou. Nicméně i ty 3 zbývající jsou samozřejmě každé jiné...
Taky nevím, jak mám rozumět tomu, že matka nikdy nebude objektivní ke svým dětem, zatímco učitelky jsou (podle mého nesmysl, protože i učitelka má k dětem vztah)
Navíc nemám pocit, třeba ze svých školních let, že bychom tam byli nuceni jakkoliv spolupracovat, když jsem se s někým bavit nechtěla, tak jsem se s ním nebavila a byly tam i děti úplně zašitý, který jely jen samy za sebe. To třeba v rodině nejde.
A co se týká kroužku, vůbec nechápu, proč by mělo vadit, že děti spojuje zájem, protože to vůbec neznamená, že jsou všechny stejné. Navíc třeba do skautu chodí obyčejně ti, kteří nemají zájem žádný konkrténí, nechtějí ani na sport ani na hudbu, tak je šoupnem na skaut. Je tam slušná směska, možná jako ve škole. Ale jak píšu, ani děti s podobným zájmem podle mýho nejsou špatnej kolektiv.

Ty motivy, proč já doma učím jsem neuváděla jako argumenty, proč je DŠ lepší, ale proto, abych ukázala, že lidi k DŠ nevede opičí láska.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.