| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nedostali jste se na víceleté gymnázium? Gratulujeme.

Můj názor je, že osmiletá gymnázia jsou překážkou k úplné debilizaci národa a zpackaná těžší maturita z matematiky naznačuje, co se stane, jakmile nařídí MŠ těžší variantu státních maturit pro gymnázia povinně. Osiří a bude důvod je zrušit.
Staší syn právě odmaturoval, mladší nikdy nebyl studijná typ, natož aby byl ctižádostivý, takže přijímačky na osmiletý gympl dělal na vlastní přání, absolutně jsem mu nepomohla, protože jsem se domnívala, že by se tam trápil. Nedostal se nakonec o dva body, byl druhý pod čarou a mně spadl kámen ze srdce.
Dnes bych si za to zpětně vyrvala vlasy, protože aby zůstal na ZŠ bylo to NEJBLBĚJŠÍ rozhodnutí, které jsem kdy v životě učinila. Kdyby přešel na gympl, asi by neměl dvojky, prolézal by s odřenými zády - ale byl by vědomostně nejméně o dva stupně výše, než ze ZŠ. Dneska to s klukem doháním, aby na střední škole stíhal. Kdyby dokončil ZŠ na gymnáziu, aspoň by měl trochu slušné učitele.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.