| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nedostali jste se na víceleté gymnázium? Gratulujeme.

Přesně tak!! Autorka článku je naprosto negativní a straší rodiče, které mají dilema, jestli dítě dát na osmileté gymnázium nebo ne!
Moje 17letá dcera mi několikrát poděkovala za to, že může být od 11 let na gymnáziu, není jedničkářka, ale oceňuje to, že je mezi "nadprůměrnými" dětmi a to ji nutí víc se snažit, vzdělávat se i mimo školu apod.
Mladší dcera tento rok neudělala přijímačky na osmileté gymnázium a nijak to neřešíme. Prostě to tak mělo být.
Jak může dítě (rodič) vědět přesně, jaké vzdělání bude to nejlepší právě pro ně? Ale ať je to v 10 letech nebo v 15 - vždy je to sázka do loterie, pokud zrovna není dítě vyhraněné na určitý obor. Vždyť ani 15letému dítěti nemůže rodič říct na 100%, že gymnázium je to nejlepší!!
A ambice rodičů? V našem případě nee. Otec je vyučený, já mám maturitu a nikdy jsem netoužila jít na vysokou. Prostě to jen se vzděláním "zkoušíme", chceme pro svoje děti to nejlepší řešení a až čas ukáže, jestli to bylo správně...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.